Google Adwords

Google Adwords

Google kocaman bir okyanus. Bu okyanusta kaptansız ve pusulasız kalmanızı istemeyiz! Google’da var olmak önemli. Ama kaptansız ve pusulasız bu yolculuğa çıkarsanız bu amaç var olmaktan çok kaybolmaya döner.Google’ın esnek ve kontrol edilebilir sistemi ile markanızı hedefe ulaştırıyor ve dalgalara yenik düşmesine engel oluyoruz.

Google Ads Reklamları ile stratejik reklam kampanyaları oluşturarak bütçenizi verimli bir şekilde değerlendirmeye yoğunlaşıyoruz. Google’da kaybolmamanız için bulunabilirliğinizi arttıracak kampanyalar oluşturuyoruz. Bütçenizi, aldığınız geri dönüşleri ve harcadığımız emeğin, eforun kontrolünü sağlamak amacıyla attığımız hareketleri analiz ediyor ve raporluyoruz.

Google Ads danışmanlığı ile beraber mevcut bir Google Ads paneline sahip değilseniz, size ait Gmail hesabı üzerinden Google reklam panel kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.Reklam hesabının kurulumu ardından, Google Ads reklam bütçeniz doğrultusunda fayda sağlayacak kampanya planlarını ve bütçe planlarını gerçekleştirmekteyiz.Strateji belirleme aşamasında deneyim ve tecrübelerimizle beraber, sektör ve rakip analizleri ile hızlı sonuç alacak noktaları tespit ederek, reklam stratejilerimizi bu doğrultuda planlıyoruz.

Oluşturulan stratejiler doğrultusunda metin, görüntülü veya alışveriş reklamlarını oluşturmaya başlıyoruz. Oluşturulan bu reklamlara ait reklam başlığı, açıklaması, görseli, dijital pazarlama uzmanı olarak hedef kitleyle etkileşimi artıracak şekilde hazırlanmaktadır. Görüntülü ve arama ağı reklamlarında oluşturduğumuz yeniden pazarlama (remarketing) stratejileriyle hem web sitenizi hem de rakiplerinizi ziyaret eden kullanıcıların karşısına çıkarak; hem marka bilinirliğini hem de satış dönüşümünü artırmayı hedefliyoruz.

Oluşturulacak metin reklamlarında ise hedeflenecek anahtar kelimeleri özenle seçerek, reklam bütçesinin satış dönüşüm karlılığını koruması için titizlikle çalışmaktayız. Burada minimum bütçeyle maksimum kitleyi hedeflerken aynı zamanda potansiyel müşteri olması için de detaylı bir çalışma ve takip gerçekleştirilmektedir.

  • Profesyonel Takip
  • Aylık Rapor
  • Reklam Yönetimi
  • Arama ağı reklamları
  • Görüntülü reklam ağı
  • Gmail, Youtube reklamları