Hakkımda

Yaratıcılık olduğu sürece
profesyonel işler başarabilirsiniz.

Doğru inceleme, hızlı kararlar.

Alanımızda bir çok standart üzerinden kaliteli hizmet sağlıyoruz.


Hakkımda

Vatan ÇETİNEL Kimdir?

30 Mart 1993 doğumlu. Antalya ilinin Merkez ilçesinde doğdu. İlköğretim hayatını İstanbul, Esenyurt’ta bulunan Osman Gazi İ.Ö.Okulunda okudu. 2012 yılında Fatih Sultan Mehmet Anadolu lisesinden Mezun oldu. Beykent Üniversitesi, İletişim Fakültesi – Görsel İletişim bölümünden mezun oldu.

Üniversite hayatım boyunca hem çalıştım hem okudum. Üniversite zamanlarında sürekli kendi alanım olan dijital pazarlama alanında sürekli araştırma yapıp, seminerlere, kurslara ve kişisel gelişim programlarına katılarak bu alanda nasıl daha başarılı olurum diye sürekli çabaladım. Birçok firmalarda gerek e-ticaret alanında gerek ise dijital pazarlama alanlarında birçok ajanslarda gönüllü olarak çalıştım.

Mezun olduktan sonra profesyonel hayatıma hızlı bir başlangıç yaptım. İlk yıllarda youtube, grafik tasarım alanlarında profesyonelleştikten sonra kendimi web tasarım, sosyal medya yönetimi ve seo alanlarında kendimi geliştirerek bu alanlarda uzmanlaştım. Şuan aktif olarak istanbul’da profesyonel bir şekilde mesleğimi icra etmekteyim.

İnsanlar size ne yapamayacağınızı söyler dururlar ama gerçekten neyi yapıp neyi yapamayacağınızı en iyi siz bilirsiniz. Her girişimimde bana da yapamayacağımı söyleyenler oldu. Yanlış yaptığımı dikte edenler oldu ancak bunların geçerliliği tamamen sizin neyi isteyip neyi istemediğinize bağlı.

Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı ve maceracı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var.

Dijital Çözüm

Ortağınız

İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, Dijital Pazarlama hakkında araştırmalar yapan, modayı yakından takip eden, en iyi olmak için büyük bir savaşın ortasına girmiş biri olarak karakterimi seviyorum.

Karşılaştığı sorunu kendince çözmeye çalışan pratik bir zekaya sahip, sorumluluk sahibi ve bilmediği bir konuyu bildiğini hiç bir şekilde savunmayan bir kişiliğe sahip Dijital Pazarlama alanında üst düzey kariyer hedefleyen birisiyim.

Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. Yanlış yapmaktan nefret eden, hatalarını asla unutmayan yapım sayesinde zamanla hata yapmamayı öğreniyorum.

vatancetinel.com.tr’de verdiğim hizmetler şunlardır;

Uzmanlıklar & Sertifikalar


Grafik Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, E-ticarette Satış Performansı Geliştirme, SEM, Online İtibar Yönetimi...

 
Özel Tekliflerden Yararlanmak İçin

Grafik Tasarım, Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, E-Ticaret Danışmanlığı, SEO, Google Adwords, Dijital Pazarlama