Hakkımda


Vatan ÇETİNEL Kimdir?
30 Mart 1993 doğumluyum. Antalya ilinin Merkez ilçesinde doğdum. İlköğretim hayatımı İstanbul, Esenyurt’ta bulunan Osman Gazi İ.Ö.Okulunda okudum. 2012 yılında Fatih Sultan Mehmet Anadolu lisesinden Mezun oldum. Ygs – Lys sınavından yüksek bir puan alıp Beykent Üniversitesi, İletişim Fakültesi – Görsel İletişim bölümünden mezun oldum.

Üniversite hayatım boyunca hem çalıştım hem okudum. Üniversite zamanlarında sürekli kendi alanım olan dijital pazarlama alanında sürekli araştırma yapıp, seminerlere, kurslara ve kişisel gelişim programlarına katılarak bu alanda nasıl daha başarılı olurum diye sürekli çabaladım. Birçok firmalarda gerek e-ticaret alanında gerek ise dijital pazarlama alanlarında birçok ajanslarda gönüllü olarak çalıştım.

Mezun olduktan sonra profesyonel hayatıma hızlı bir başlangıç yaptım. İlk yıllarda youtube, grafik tasarım alanlarında profesyonelleştikten sonra kendimi web tasarım, sosyal medya yönetimi ve seo alanlarında kendimi geliştirerek bu alanlarda uzmanlaştım. Şuan aktif olarak istanbul’da profesyonel bir şekilde mesleğimi icra etmekteyim.

İnsanlar size ne yapamayacağınızı söyler dururlar ama gerçekten neyi yapıp neyi yapamayacağınızı en iyi siz bilirsiniz. Her girişimimde bana da yapamayacağımı söyleyenler oldu. Yanlış yaptığımı dikte edenler oldu ancak bunların geçerliliği tamamen sizin neyi isteyip neyi istemediğinize bağlı.

Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı ve maceracı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var.

Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. Yanlış yapmaktan nefret eden, hatalarını asla unutmayan yapım sayesinde zamanla hata yapmamayı öğreniyorum.

İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, Dijital Pazarlama hakkında araştırmalar yapan, modayı yakından takip eden, en iyi olmak için büyük bir savaşın ortasına girmiş biri olarak karakterimi seviyorum.

Karşılaştığı sorunu kendince çözmeye çalışan pratik bir zekaya sahip, sorumluluk sahibi ve bilmediği bir konuyu bildiğini hiç bir şekilde savunmayan bir kişiliğe sahip Dijital Pazarlama alanında üst düzey kariyer hedefleyen birisiyim.

vatancetinel.com.tr’de verdiğim hizmetler şunlardır; Grafik Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, E-ticarette Satış Performansı Geliştirme, SEM, Online İtibar Yönetimi, Google Reklamları...

SERTİFİKALAR

Mutlu Müşteriler

 • Doğa Hospital
  Firmamız 1 yılda çok daha farklı noktalara geldi, Vatan Bey sayesinde yeni bir yüze yeni bir kurumsal kimliğe büründük. Kurumsal İmajımızı yansıtan şirketimizi tam anlamıyla özetleyen bir sosyal medya hesaplarımız oldu. Kendisine Teşekkür Ediyoruz...
  Doğa Hospital
 • Kafanıza Takın
  Bir yerde bir eksik varsa üretime destek ekibi olarak sorunları gideririz fakat geç olmadan anladık ki daha çok ihtiyaca çözüm üretmek için daha çok bilinmeli ve sosyal medyada aranıldığımızda bulunmalıymışız. Vatan Bey'lede tanışmamız da böyle oldu. Çok teşekkür ederiz.
  Kafanıza Takın
 • Turkuaz Group
  İnşaat sektörüne girdiğimiz zaman eksik olan birşey farkettik, yapmış olduğumuz ve yapım aşamasında olan projelerimizi tanıtacağımız bir web platformu için Vatan Bey'i bulduk ve hizmetimizi en iyi şekilde aldık. Kendisine teşekkür ediyoruz.
  Turkuaz Group
WhatsApp WhatsApp İletişim