Arama Motoru Optimizasyonu

SEO

SEO hizmeti başlangıcında, gerçekleştirdiğimiz kapsamlı analizlerle SEO açısından eksiklikleri tespit etmekle kalmıyoruz. Aynı zamanda ziyaretçiye fayda sağlayacak stratejilerle gerekli optimizasyon işlemlerini yapabilmek ve fayda sağlayan içerikler üretip, tanıtım çalışmalarını yapabilmek için de sattığınız ürün ve hizmetleriniz konusunda da bir satış danışmanınız kadar bilgi sahibi olmaya çalışmaktayız.

SEO çalışmalarımız Google yönergelerine uygun ve aynı zamanda ziyaretçi odaklı olarak planlanmakta ve uygulanmaktadır. Geliştirdiğimiz stratejilerle hem kısa sürede fark yaratmaya hem de belirli bir çalışma süreci sonrasında, uzunca bir süre kazanılan sıralama başarısının da korunmasını sağlamaktayız.

SEO hizmeti dahilinde, uzman ekibimizin oluşturduğu stratejiler sonrasında web siteniz için gerekli olacak tasarım, UX, içerik, teknik, performans, mobil odaklı tüm geliştirmeler de tarafımızca gerçekleştirilmektedir. SEO hizmetine başladığımız süreç ile beraber kapsamlı araştırmalara ve site analiz çalışmalarına başlıyoruz. Bu süreçte hem sektörünüzü tanımaya hem de web sitenizin arama motoru optimizasyonu odaklı eksikliklerini listelemeye başlıyoruz.

Araştırma süreci bizim için bir “yeni doğan” dönemidir. Bu dönemde hem markanızı hem de ürün/hizmetlerinizi tanımak için çok fazla soru sormaktayız. Bunun yanı sıra olası tüm rakiplerinizi tanıyarak, hedef kitlenizin davranış alışkanlıklarını, sektörel beklentilerini anlamaya çalışmaktayız. Başlangıçtaki bu kısa ve yoğun süreçte SEO proje yöneticilerimiz, markanızın bir satış pazarlama görevlisi kadar bilgi sahibi olmak için çalışmaktadır. Bu sayede markanızın tanıtım ve pazarlama süreçlerinde daha aktif ve sağlam rol oynayabiliyor, marka itibarını koruma konusunda daha bilinçli oluyoruz.

Araştırma sürecinde listelediğimiz yapılacaklar listesini bu aşamada hedef kitlenin sektörel beklentilerini ve rakiplerin SEO açısından en zayıf olduğu alanları göz önünde bulundurarak önceliklendirmeye başlıyoruz. Tüm süreç ve SEO stratejisini, sektörünüz, hedef kitleniz ve rakip analizleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Bu önceliklendirme ardından markanızın içerik performansı, teknik SEO yeterlilikleri, yerel SEO, mobil SEO, açılış hızı odaklı vb. analizleri gerçekleştirerek, yapılacak çalışmalarımızı detaylandırarak stratejiler geliştirmekte ve çalışma planlarımızı oluşturmaktayız. SEO hizmeti süresince başladığımız süreden itibaren en az 3’er aylık yapılacaklar listesini oluşturmuş ve bu liste doğrultusunda eksiklikleri giderip, performans geliştirmeye başlamış oluyoruz.

  • Kurumsal Seo
  • Kapsamlı Seo
  • Seo Analiz
  • Görünür Sonuçlar
  • Anahtar Kelime Optimizasyonu
  • Müşteri Odaklı Seo