Hizmetlerim

 

GRAFİK TASARIM


Bir mesaj, bir duygu, bir görsel şölen veya müşterinizin satın alma isteğini tetikleyecek başka bir ifadeyi barındıran eserler… Grafik tasarımı ile ürününüzü, markanızı veya hizmetinizi anlatabileceğiniz araçlarımızı keşfedin.

Markanız, tüketicilere sunduğunuz imajın toplum üzerindeki algısına göre konumlandırılır. Bu durumda tüketicilerle ilk karşılaşmanız sunduğunuz görsel tasarımlar ve bu doğrultuda biçimlenen diğer reklam ürünleri ile olacaktır.

Kullanılan her renk, her görsel, yazı tipi hatta çizginin bile bir anlamı vardır. Markanız için en uygun görsel anlatımı sizlerle beraber çalışarak, fikir birliği sağlayarak yaratırız.

Özgün ve çekici görseller, markanızı tanıtmak ve güven sağlamak için en güçlü yöntemlerden biridir demiştik. Markanız için grafik tasarımı yaparken markanızın en özel yönlerini alır ve markanızı en iyi temsil eden, heyecan verici, ilgi çekici görseller oluşturur ve markanızı geleceğe taşırız.
 

WEB TASARIM


Sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma çabası, hem şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacak, hem de iç işleyişinize canlılık ve enerji getirecektir.

Bu yüzden web sitesi tasarımı ayağını oluşturmak adına sizinle çözüm ortağı olarak çalışmak beni gururlandıracaktır.

Kurumsal Web Site KISA SÜRELİĞİNE En Uygun Fiyatla, Yaptığım Web Siteler Mobil Uyumlu, Admin Panelli ve % 100 SEO Dostudur.

Kurumsal renklerinize ve kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle az sayfalardan oluşur firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

Bir web sitesine Bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiği zaman içerisinde bulunan yazı, resim, menü ve diğer elementlerin boyutları otomatik olarak ayarlanır. Bu şekilde kolay kullanılabilirlik ve istediğiniz bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.
 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ


Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun Sosyal Medya da Yerinizi Şimdi Alın, Aylık Sosyal Medya Yönetimi Kısa Süreliğine En Uygun Fiyatla, İçerik üretiminden yönetimine kadar tüm sosyal medya hesaplarınız

Son yıllarda sıklıkla gündemimizi meşgul eden sosyal medya terimi, bugün internet üzerindeki hemen her web sitesini tanımlamak için kullanır hale gelmiştir.

kurulum ve düzenlenmesine kadar kurumsal bir sosyal medya yönetimi için kapak fotoğrafı tasarımından tutun da takipçi arttırılmasına kadar Ancak sosyal medyayı kabaca, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest gibi uygulamalarda yayınladığımız içerikleri açıklamak için kullanabiliriz.

Daha detaylandıracak olursak, sosyal medya terimini bir sürü farklı jargon ile de açıklayabiliriz. Ancak net ve basit bir şekilde açıklamak istersek “sosyal” ile insanların bilgi alışverişi etkileşimini ve “medya” ile de internet üzerindeki iletişim araçlarını ifade edebiliriz.
 

SEO


hazırladığımız web siteleri için SEO hizmeti de vermekteyiz. SEO yani arama motoru optimizasyonu, web sayfanızın Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan çalışmalar bütünüdür.

Anahtar kelime analizleri yapılarak, Google kurumsal yönergeleri izlenerek bu çalışmalar etik kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. SEO başarı oranımız yüksektir.

Google Page Speed Insight gibi web site hız testleri de bu kapsamda yapılmaktadır. Bu sayede mobil uyumlu, altyapısı sağlam, hızı yüksek olan bir web sitesine sahip olursunuz. Google doğal sonuçlarda da üst sıralarda yer alırsınız. Daha çok potansiyel müşteriye ulaşır ve daha çok talep alırsınız. Sitenizin içeriği de çok önemlidir.
 

E - TİCARET


Dijital ortamdaki pazarlamanız için özgün ve çarpıcı fikirler ile doğru hedef kitlenize ulaşın. Markanızın dijital ortamdaki varlığını iyileştirelim.

Online alışveriş, her zamankinden daima karmaşık bir yapıya sahiptir. Müşteriler, markaların mümkün olduğunca kullanıcı yolculuğunu basitleştirmelerini ve aynı zamanda onları şaşırtan ve sevindiren güçlü marka yanlarını sunmalarını ister.

E-ticarete olan yaklaşımımız, iş hedefleri ile kullanıcı hedefleri arasındaki uçurumu birleştirerek, basitlik ve duyguya dayanmaktadır. İşbirliğine dayalı olarak çalışarak, veriye dayalı süreçlerimize kültürel ve davranışsal anlayışlar getirerek, deneyimin her anını basitleştirip birleştiriyoruz. Sonuç olarak markanızı insanların ilgisini çeken ve satın alma duygusu uyandıran bir e-ticaret öncüsü haline getirmektir.
 
 

Mutlu Müşteriler

 • Doğa Hospital
  Firmamız 1 yılda çok daha farklı noktalara geldi, Vatan Bey sayesinde yeni bir yüze yeni bir kurumsal kimliğe büründük. Kurumsal İmajımızı yansıtan şirketimizi tam anlamıyla özetleyen bir sosyal medya hesaplarımız oldu. Kendisine Teşekkür Ediyoruz...
  Doğa Hospital
 • Kafanıza Takın
  Bir yerde bir eksik varsa üretime destek ekibi olarak sorunları gideririz fakat geç olmadan anladık ki daha çok ihtiyaca çözüm üretmek için daha çok bilinmeli ve sosyal medyada aranıldığımızda bulunmalıymışız. Vatan Bey'lede tanışmamız da böyle oldu. Çok teşekkür ederiz.
  Kafanıza Takın
 • Turkuaz Group
  İnşaat sektörüne girdiğimiz zaman eksik olan birşey farkettik, yapmış olduğumuz ve yapım aşamasında olan projelerimizi tanıtacağımız bir web platformu için Vatan Bey'i bulduk ve hizmetimizi en iyi şekilde aldık. Kendisine teşekkür ediyoruz.
  Turkuaz Group
WhatsApp WhatsApp İletişim